Woox se spojil se Zlin Design Weekem. Hledá se trikografika

Kreativní duše, pozor. Zlin Design Week letos přinesl novinku – soutěž o nejlepší trikografiku pro kolekci značky Woox. Zapojit se může každý, přihlašování ale končí už v neděli 21. dubna.

 

První ročník soutěže o WOOXusní design na tričko je na světě. Máte v šuplíku či hlavě originální návrh, jaký svět ještě neviděl? Přihlaste se do soutěže. Zúčastnit se může každý zájemce nezávisle na věku, a to s jedním soutěžním příspěvkem.

Tři nejlepší návrhy čeká odměna. Vítěz získá 5 000 korun, možnost poskytnout grafiku do kolekce značky Woox a jako bonus 5 % z obratu prodejů produktů s jeho návrhem. Na druhého v pořadí bude čekat výhra 3 000 korun a třetí nejlepší dostane 2 000 korun.

Přihlašování končí 21. dubna.

Pravidla soutěže

Formulář pro přihlášení

Best in design 2018, Zdroj: http://www.bestindesign.cz

Týden plný designu a mladých talentů

Soutěž je součástí pátého ročníku projektu Zlin Design Week, který pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. První květnový týden se ponese Zlínem atmosféra plná designu, inovace a rebelie. Právě REVOLUCE je téma pojící všechny letošní výstavy a instalace festivalu, soutěž pro mladé designéry Best in Design nebo Konferenci design & marketing.