OFFICE
Green

Přepínejte mezi tématy z kanceláře nebo pro zelená řešení.

Vizuální identitu posilují kapky vody

Archspace vám přináší malou ochutnávku posilování vizuální identity. Stalo se už téměř pravidlem, že interiér firmy často doplňují designové prvky související s její činností. Tak je tomu i v případě firmy style plus a jejího nového show roomu u Litomyšle, který má být otevřen v září tohoto roku. Firma style plus se zabývá prodejem vodovodních baterií a sanitární techniky a tak hlavní roli obsadily kapky vody.

IMG_4153

 

"Kapkama se proplétám, co rytmem samby zní,..."

Exteriér tvoří walldesignová realizace v podobě světelného loga a banneru. V interiéru se můžete těšit na orosené skleněné dveře s nápisem styleplus psaným prstem do kapek vody a schodiště s luxusními tapetami s motivem oroseného skla. Ve vstupu bude aplikace na koraynový pult a videoprojekce s vodním živlem.  A to ještě není všechno, dekorace ostatních interiérů vyplývá z jejich funkce, takže v kuchyňce budou high-speed fotografie letícího jídla a v posilovně tapety s ukázkami jednotlivých cviků.

IMG_4128

IMG_4154

Projekt ve spolupráci s architekty  Davidem Jiříčkem (objekt) a Milenou Galátovou (interiéry) realizuje designové studio walone.

 

 

 

 

 

Autor: Jana Hloušková

Zajímám se o architekturu, fotografii a ikonografii (vizuální hádanky: ikon – obraz, grafein – psát). Vystudovala jsem Památkovou péči se zaměřením na technické památky (Ostravská univerzita v Ostravě) a Teorii dějin výtvarných umění (Univerzita Palackého v Olomouci).