Vizuální identitu posilují kapky vody

Archspace vám přináší malou ochutnávku posilování vizuální identity. Stalo se už téměř pravidlem, že interiér firmy často doplňují designové prvky související s její činností. Tak je tomu i v případě firmy style plus a jejího nového show roomu u Litomyšle, který má být otevřen v září tohoto roku. Firma style plus se zabývá prodejem vodovodních baterií a sanitární techniky a tak hlavní roli obsadily kapky vody.

IMG_4153

 

"Kapkama se proplétám, co rytmem samby zní,..."

Exteriér tvoří walldesignová realizace v podobě světelného loga a banneru. V interiéru se můžete těšit na orosené skleněné dveře s nápisem styleplus psaným prstem do kapek vody a schodiště s luxusními tapetami s motivem oroseného skla. Ve vstupu bude aplikace na koraynový pult a videoprojekce s vodním živlem.  A to ještě není všechno, dekorace ostatních interiérů vyplývá z jejich funkce, takže v kuchyňce budou high-speed fotografie letícího jídla a v posilovně tapety s ukázkami jednotlivých cviků.

IMG_4128

IMG_4154

Projekt ve spolupráci s architekty  Davidem Jiříčkem (objekt) a Milenou Galátovou (interiéry) realizuje designové studio walone.

 

 

 

 

 

Autor: Jana Hloušková

Zajímám se o architekturu, fotografii a ikonografii (vizuální hádanky: ikon – obraz, grafein – psát). Vystudovala jsem Památkovou péči se zaměřením na technické památky (Ostravská univerzita v Ostravě) a Teorii dějin výtvarných umění (Univerzita Palackého v Olomouci).