SUPERSTUDIO 2017: Architektonické 24h Le Mans startuje

První kolo 7. ročníku celorepublikové ideové soutěže SUPERSTUDIO pro studenty architektury vypukne začátkem března. Vítěz soutěže získá 30 tisíc korun.

Soutěž je otevřena pro všechny studenty vysokých škol bez ohledu na obor a ročník. Koncept soutěže se zakládá na striktním časovém limitu 24 hodin. Tuto dobu mají až tříčlenné týmy k nalezení nejlepší řešení jednotného zadání se vztahem k aktuálním architektonicko-urbanistickým tématům.

JHP_8627
Ihned poté následuje tříminutová prezentace před odbornou porotou, ve které zasedají významné osobnosti architektonické scény. První kolo bude zahájeno 3. března na akademické půdě ve všech městech s výukou architektury – v Praze, Brně, Ostravě a Liberci. Z každého města postoupí tři nejlepší týmy do finále, které se koná o týden později v sobotu 11. března v pražském industriálním Studiu ALTA. Na finálový večer je zvána také veřejnost. Týmy se registrují od 13. února prostřednictvím formuláře na webových stránkách soutěže od 18 hodin.

Video z finálového kola 2016

Kontakty

Web soutěže www.superstudiocontest.cz
Facebook:  https://www.facebook.com/superstudiocontest/?fref=ts
David Neuhäusl: +420 728 569 079, my@superstudiocontest.cz

Fotografie Jiří Hloušek

Autor: Jiří Hloušek

Šéfredaktor blogu archSPACE je fotografem, textařem a obdivovatelem dobré architektury. Absolvent FSS MU – Mediální studia a žurnalistika.