Ukaž, jak ti to jde s vodou. Designérská soutěž Office Depot je zpět

Prosinec 23, 2019 | autor: red

Máte talent a chuť ho ukázat? Zapojte se do soutěže Office Depot a navrhněte potisk lahve. Tématem letošního ročníku je Voda pro život. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2020.

 

Po dva roky byl tématem soutěže Office Depot projekt Stromy pro život. Letošní třetí ročník v tomto ohledu přinesl změnu. Úkolem designérů je navrhnout originální potisk plastové lahve a to tak, aby ji každý miloval, nikdy nevyhodil a šetřil s ní planetu.

Pravidla

Lahev je možné potisknout barevně a po celé ploše kolem dokola. Rozměry potisku jsou 23 x 13 cm (šířka x výška). 

Soutěžní návrhy můžete posílat na soutez@officedepot.eu až do 31. ledna 2020. Poté porota vybere tři vítěze, na které čeká finanční odměna a možnost realizace jejich návrhů. Hodnotit se bude svébytný a nápaditý výtvarný/grafický projev, vystižení tématu a realizovatelnost. Oceněn může být pouze takový návrh, jehož realizace je technicky a technologicky možná a vhodná pro sériovou výrobu.

Stejně jako v minulých ročnících, i tentokrát se bude moct zapojit veřejnost. Porota provede užší výběr prací a na facebookovém profilu společnosti Office Depot proběhne hlasování veřejnosti o nejlepší návrh.

Odměna

1. místo: 30 000 Kč

2. místo: 20 000 Kč

3. místo: 10 000 Kč

Autor vítězného návrhu z hlasování veřejnosti na Facebooku obdrží věcnou cenu věnovanou Office Depotem.

Plné znění pravidel najdete zde.

Autor: red