Zaměstnanci Livesportu mají v pražských kancelářích příležitosti k odpočinku a zábavě

Březen 11, 2021 | autor: red | Foto: LiKO-S

Ve společenském prostoru kanceláří Livesport mají zaměstnanci k dispozici množství her jako šipky, ping-pong, fotbálek nebo dokonce koutek s virtuální realitou. 

 

Fanoušci znají Livesport díky jejich aplikacím. Ty přináší desítky sportů a množství výsledků, statistik a tabulek, které dále zpracovávají a servírují svým zákazníkům. Takové dynamické pracovní prostředí a nasazení zaměstnanců se musí kompenzovat i časem pro odpočinek a zábavu. Na to jsou pražské kanceláře společnosti Livesport perfektně vybavené.

 

Hlavním tématem celého prostoru nemůže být nic jiného než sport. Kanceláře disponují velkým množstvím různých menších i větších prostor pro schůzky nebo odreagování se. Jednací místnosti jsou stylizované do různých sportovních disciplín a velký společenský prostor je vybaven množstvím her jako jsou šipky, ping-pong, fotbálek nebo koutek s virtuální realitou. Ideální místa, kde můžou zaměstnanci na chvíli vypnout.

 

Není to ale jenom o zábavě. Nejdůležitější částí je pracovní prostor zaměstnanců. Do vzhledu i rozložení kanceláří a pracovních míst hodně sami zasahovali, aby prostředí vyhovovalo jejich stylu práce. Důležité meetingy a větší schůzky probíhají v jednací místnosti u kulatého stolu.

 

Navzdory velké různorodosti interiéru je celý prostor velmi dobře opticky propojen díky proskleným příčkám. Bezrámové příčky s dvojsklem splňují nejvyšší nároky na akustiku, a proto zaměstnance při jednání neruší ani vedle probíhající pingpongový turnaj. 

 

Produkty: MICRA II, Interiérové dveře, LIKO-Glass®

Autor: red